Odběrní místa a doprava

Objednané zboží si můžete osobně vyzvednout v centrále naší společnosti v Chrudimi. Při tvorbě objednávky volte dodací podmínku Osobní odběr Palackého 74 Chrudim. Osobní odběr není zatížen žádným poplatkem a můžete přebírat malé balíky i těžké a rozměrné zboží. Vysokozdvižný vozík a další mechanizace je k dispozici v pracovní době v pondělí až pátek, v sobotu pouze po předchozí dohodě. Platit můžete hotově nebo platební kartou.
 
K osobnímu odběru mimo naši centrálu můžete využít některé z partnerských míst PPL Partner, služba Parcelshop. V tom případě volte při tvorbě objednávky dodací podmínku Česko PPL PARTNER .
Vyskakovací okno vám nabídne rolovací menu, najděte své město a zvolte vybrat. U každého odběrního místa je zobrazena adresa, telefonní kontakt, GPS souřadnice, odkaz na mapu a otvírací doba. Tato služba je určena pro klasické balíky do hmotnosti 50 kg a maximální délky 2 metry. Nelze ji použít pro paletové a nadrozměrné zásilky.
Odběrní místa jsou téměř ve všech větších městech po celé republice a tato síť je neustále rozšiřována. Většina odběrních míst je otevřená i v sobotu.Větší města jsou členěna ještě podle čtvrtí, takže můžete volit z více možností. Do takto zvoleného odběrního místa vám zboží doručíme a tam je po doručení ještě deset dnů uloženo - vyzvednout můžete podle otevírací doby a vašich časových možností. Informace o službě PPL PARTNER naleznete na tomto PPL odkazu
 
Pokud zvolíte dodací podmínku Česko PPL balík do 50kg potom zboží odesíláme klasicky na doručení na vaši adresu. Pokud si přejete zboží doručit na jiné místo než je fakturační adresa, vyplňte před odesláním objednávky údaje "dodací adresa". Expediční emaily jsou rozesílány v den odeslání, následující den vás doručující řidič kontaktuje telefonicky pro upřesnění času předání na vaší adrese.Dobírky lze platit hotově, nebo platební kartou.
 
Pro paletové a těžké zásilky - například kamna, velká zahradní technika, žebříky atd. používáme dopravní službu Toptrans. Při tvorbě takovéto objednávky volte dodací podmínku "těžké rozměrné". Platit lze dobírku při doručení, nebo předem zálohovou fakturou.
Informace o dopravě a účtování DPH na Slovensko naleznete ZDE
 
nářadí - nástroje - měřidla - žebříky
Podrobné hledání Zahrada, nářadí - BAŤACZ
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner